Zvýrazněte krásu svého plakátu: perfektní rámování na míru

Plakáty aut a motorek jsou nejen vizuálním vyjádřením vaší osobnosti, ale také unikátním způsobem, jak ozdobit své prostory. S naší službou rámování plakátů vytváříme trvanlivé rámy na míru, které zdůrazní jejich krásu.

Na míru vyrobené rámy: Naše rámy na plakáty jsou vyráběny s precizností a láskou. Každý rám je vytvořen na míru konkrétní objednávky.

Kvalitní materiály: Pracujeme pouze s kvalitním dřevem i plastem, abychom vytvořili krásný, odolný rám. Plexisklo, které kryje grafiku plakátu, je nejen lehké, ale také odolné a poskytuje optimální ochranu. Podkladová MDF deska s úchyty zajišťuje snadnou instalaci a bezpečné zavěšení na stěnu.

Paleta barev rámování: Naše rámy nabízíme ve dvou základních odstínech, v bílé a černé barvě. Pokud však máte představu o jiné barvě rámu, napište nám! Jsme flexibilní a rádi splníme vaše individuální přání.

Rozmanité velikosti: Nabízíme tři standardní velikosti rámu, 42 x 30, 60 x 40 a 70 x 50 cm. Pokud potřebujete jinou velikost, nebo vás oslovuje něco mimo nabízený standard, neváhejte nám napsat. Vaše spokojenost je pro nás klíčová.

Rámování plakátu