Bugatti Chiron - plakát, obraz na zeď

TECH-CHIRONBLUE-SIDE
  • 1 z 2

Vrchol všech supersportů, to je Bugatti Chiron na parádním printu.

  • 290 Kč 41 Kč –14 %
  • Skladem
249 Kč
Kategorie: Color Line
 

Parádní plakát Bugatti Chiron pro všechny milovníky luxusních supersportů, který bude ozdobou vaší zdi. 

Nástupce modelu Veyron je pojmenován po monackém závodníku Louisi Chironovi. Stejně jako ve Veyronu je v Bugatti Chiron osmilitrový šestnáctiválec. Přeplňovaný je čtveřicí turbodmychadel, které motor přeplňují ve dvou stupních. V Chironu byl motor upraven na finální výkon 1500 koní s točivým momentem 1600 Nm. Uděluje mu extrémní dynamiku, dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,4 sekundy, z 0 na 200 km/h za 6,1 sekundy a z 0 na 300 km/h za 13,1 sekund. V testu světových rekordů dosáhl Chiron rychlosti 400 km/h za 32,6 sekund.

Maximální rychlost Bugatti Chiron je z bezpečnostních důvodů elektronicky omezena na 420 km/h.  Limitujícím prvkem jsou hlavně pneumatiky. Bez omezení by se maximální rychlost vyšplala až k metě 500 km/h!

 

detaily:

  • Rozměr printu: 42 x 30 cm (A3)
  • Fantastický tisk na papír s vysokou gramáží (220g/m²)
  • Doručení plakátu probíhá v pevném tubusu, bezpečí při jeho přepravě je tedy maximálně zajištěno

 

Naše plakáty jsou dodávány bez rámu. Navrhli jsme je ve standartních velikostech tak, aby se sehnáním rámu nebyl žádný problém.

Chcete-li plakát zarámovat od nás, rádi vám s tím pomůžeme :)

 
Abychom věděli, co vás zajímá, využíváme k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokud vám to nevadí, stačí, když tu prostě zůstanete.